FS2004

FS 2000, FS 2004, FS 2006...
Odpovědět
cHEEz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04. 08. 2011, 12:17
Stav: Offline

FS2004

Příspěvek od cHEEz »

Zdravím všechny, fs2004 hraju krátkou dobu tak týden a koukal sem na hodně videí okolo této hry. A zajímalo mě jak tam dát všechny ty letadla což už umím ale dále sem tam viděl nějaký provoz "traffic" nebo tak nějak to je..

Potřebuju poradit stím jak to stáhnout a dát to tam aby to fungovalo, četl sem že se to může koupit ale i stáhnout zdarma.

Djištak mě pošlete odkaz na koupení a nebo stažení zdarma ale hlavně návod na instalaci jak udělat aby mě to šlo.Vždycky když spustím FS2004 tak tam začínám na dráze a jenom startuju ale na ostatních vidím jak normal couvají z boxu a jedou na dráhu. Zajímalo by mě jak tohle udělat.

Děkuju za odpovědi.


rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Re: FS2004

Příspěvek od rychlovka »

S prvníma dvěma odstavci ti nepomůžu, ale jinak když si vybíráš odkud poletíš tak máš dole vlevo na obrazovce "starting position" a když posuneš myší níž ve výběru, tak tam máš různý gaty apod.

LukasV
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 09. 09. 2011, 11:38
Stav: Offline

Re: FS2004

Příspěvek od LukasV »

cHEEz píše:Zdravím všechny, fs2004 hraju krátkou dobu tak týden a koukal sem na hodně videí okolo této hry. A zajímalo mě jak tam dát všechny ty letadla což už umím ale dále sem tam viděl nějaký provoz "traffic" nebo tak nějak to je..

Potřebuju poradit stím jak to stáhnout a dát to tam aby to fungovalo, četl sem že se to může koupit ale i stáhnout zdarma.

Djištak mě pošlete odkaz na koupení a nebo stažení zdarma ale hlavně návod na instalaci jak udělat aby mě to šlo.Vždycky když spustím FS2004 tak tam začínám na dráze a jenom startuju ale na ostatních vidím jak normal couvají z boxu a jedou na dráhu. Zajímalo by mě jak tohle udělat.

Děkuju za odpovědi.

Ahoj, jestli myslíš nastavení hustoty okolního provozu, tak to se dá nastavit normálně v Menu nahoře, v nastavení Traffic, tam zvolíš procento hustoty provozu. Budou se okolo tebe zobrazovat ale jen defaultní letadla, pokud bys chtěl aby kolem tebe létaly reálné aerolinky které vidíš např. na ruzyňském letišti, tak to si musíš koupit Ultimate Traffic nebo něco podobného, ale taky to chce pak silnou mašinu aby to utáhla..Kdybys měl nějaký dotaz k Fs2004, napiš na mail liklo@seznam.cz zdraví Lukáš

Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: FS2004

Příspěvek od Algy »

cHEEz píše:Zdravím všechny, fs2004 hraju krátkou dobu tak týden a koukal sem na hodně videí okolo této hry. A zajímalo mě jak tam dát všechny ty letadla což už umím ale dále sem tam viděl nějaký provoz "traffic" nebo tak nějak to je..

Potřebuju poradit stím jak to stáhnout a dát to tam aby to fungovalo, četl sem že se to může koupit ale i stáhnout zdarma.

Djištak mě pošlete odkaz na koupení a nebo stažení zdarma ale hlavně návod na instalaci jak udělat aby mě to šlo.Vždycky když spustím FS2004 tak tam začínám na dráze a jenom startuju ale na ostatních vidím jak normal couvají z boxu a jedou na dráhu. Zajímalo by mě jak tohle udělat.

Děkuju za odpovědi.


Ahoj,
traffic se instaluje tak, že do složky Aircraft ve tvojí FS vložíš tzv AI letadla (jsou součástí toho trafficu který si stáhneš/koupíš) dále do složky Flight Simulator/Scenery/World/Scenery vložíš soubor "TrafficXXXX.bgl" (rovněž součástí staženého trafficu. V menu FS zvolíš "Settings" -> "Traffic" kde zaklikneš Airlines i General Aviation a ten posuvník posuneš nejlépe na 100% :crazy: (to dělá hustotu provozu) A mělo by ti to fungovat. :clap:

Pokud si dáš do google: AI traffic FS2004, najde ti to spoustu trafficů ke stažení a to i zdarma. Jinak traffic si můžeš udělat i svůj vlastní. :wink:


Odpovědět