Nesahej na ta kamna, spálíš se (použítí ČSA jako feederu k transatlantickému letu)

jay80
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 128
Registrován: 04. 07. 2011, 19:10
Stav: Offline

Re: Nesahej na ta kamna, spálíš se (použítí ČSA jako feederu k transatlantickému letu)

Příspěvek od jay80 »

Ano, lítal ty vložené lety AF Regional (z/na 2G terminál)


michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nesahej na ta kamna, spálíš se (použítí ČSA jako feederu k transatlantickému letu)

Příspěvek od michal4 »

Díky tobě jsem se díval, jestli náhodou v květnu nemám do CDG let s ČSA. Naštěstí ne. Je to AF a na přestup mám jen nějakých 90 minut. Snad to klapne a pokud ne, doufám z důvodu, co aerolinka mohla ovlivnit a zaplatí mi to většinu výletu.

Lemon
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 19. 01. 2009, 11:04
Oblíbené typy letadel: E190, A340, IL-96
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nesahej na ta kamna, spálíš se (použítí ČSA jako feederu k transatlantickému letu)

Příspěvek od Lemon »

flyingblue píše:
Michal1 píše:Zařekl jsem se, že již nikdy, nikdy a ještě jednou nikdy již nechci letět s ČSA, protože nevím, s čim se setkám. Příšte pouze AF nebo KLM.
A pak jsem se podíval na další dvě letenky, které již mám koupeny na stejná letiśtě. Já debil!


Bohuzel v Praze zadny stroj AF nenocuje, takze je dost komplikovane rozumne stihat v Parizi americke spoje. Ale zkus si vylejt frustraci na zakaznicke lince aerolinky, ktera Ti prodala letenku.

Kdyz bude dost stiznosti, tak treba AF necha jednu A320 v Praze prenocovat.

Upřímně řečeno, ani toto není automatická záruka úspěchu... :D Já jsem byl do loňského roku pevně přesvědčen, že první ranní let KL1350 do AMS je neotřesitelná jistota, protože letadlo nocuje na Gatu C4... v itineráři PRG-AMS-LCY jsem o toto přesvědčení přišel... kvůli prasklé pružině nešlo jedno ze sedadel udržet ve vzpřímené poloze a tak se hledala nová součástka a nabíralo zpoždění... asi po hodině se začalo s vyvoláváním lidí a přebookováním... skupina lidí, co to měla jako feeder pro DL na DTW, byla značně kyselá...

Nakonec jsem se dostal do LCY přímým letem s BA z Terminálu 1 - akorát, že odlet z Prahy nebyl v 6:00, ale v 14:50... :D Nicméně KL se k požadavku na kompenzaci postavilo nečekaně vstřícně - do druhého dne od žádosti odpověď, že posílají peníze, a do týdne byly na účtu... :thumbup:


Odpovědět